Autor:       Simon Paul Travaglia
Tłumaczenie: Andrzej Korcala

Pieprzony Administrator Systemu z Piekła Rodem #2
Przesłuchuję nowych kandydatów na operatorów, a jako Administrator Systemu z Piekła Rodem mam wysokie wymagania. A jako Niedawny Pieprzony Operator z Piekła Rodem, mam nawet jeszcze wyższe wymagania.

Wchodzi pierwszy kandydat.

- Witam. Zadam ci kilka prostych pytań by sprawdzić twoją wiedzę na temat Komputeryzacji i Sieci w odniesieniu do Operacji.
- Proszę bardzo.
- Świetnie. Pierwsze pytanie. Jaki jest najlepszy sposób by powstrzymywania jednostek od umieszczania niestosownych wiadomości na news'ach?
- Zamknąć ich konto.
- Dobrze, czy a może coś jeszcze?
- Skasować ich pliki, zmienić hasło na 'dupogłowy' i wykasować wszelkie kopie bezpieczeństwa ich konta.
- Doskonale. Co to jest "mordplik"?
- To lista użytkowników, tematów, wiadomości, które są automatycznie pomijane, tak by nie trzeba się było przegrzebywać przez te śmieci.
- Emm... Nie. Pamiętasz jak mówiłem, że miało to być w odniesieniu do Operacji. Mordplik to tak naprawdę lista nazwisk ludzi, których masz zamiar zabić.
- Aha, oczywiście.
- Nieważne. Co oznacza skrót ZSW?
- Zamknij, skasuj, wymaż.
- Dobrze. NPD?
- NIE PRÓBUJ DZWONIĆ. Slogan operatorów.
- Świetnie. NZGMS?
- Nie Zawracaj Głowy Mojemu Szefowi. Prawdopodobnie najważniejszy skrót jaki istnieje.
- Pewnie. Przychodzi do ciebie użytkownik ze skargą na to, że inny użytkownik wysyła do niego listy z seksualnymi propozycjami. Co robisz?
- Kopiuję wszystkie listy, zamykam konto tego co się skarżył (przez przypadek) i wyciągam forsę od nadawcy grożąc, że wszystko pokaże jego rodzicom.
- Dobrze. Myślę, że się świetnie nadajesz do tej pracy. Teraz chwyć się tego kabla...
- Raczej bym tego nie robił.
- Doskonale. Przeszedłeś końcowy test. Zaczynasz od jutra. Proszę wyjdź tymi drzwiami, żeby nie przeszkadzać innym kandydatom.

BZZZZZEEEERETTT!

Klamka Pod Prądem. Zawsze ich dopada. Tak sobie myślę, że to napis na drzwiach "Dział Skarg" ciągnie ich do siebie jak ćmy do światła...

Wypycham ciało przez wyjście ewakuacyjne.

- NASTĘPNY!


<<< Poprzedni  | Spis treści |  Następny >>>